Подарунковий Сертифікат на навчання
в Автошколі «Навігатор»

Подаруйте вашим близьким навчання в одній з найкращих автошкіл Києва!
Вартість подарунка від 700 грн
Сертифікат діє на ВСІ програми навчання
// Автошкола «Навігатор»

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ на навчання водінню категорії ``В``

Подарунковий Сертифікат автошколи Навігатор

Вибираєте подарунок?

НЕ знаєте, що подарувати рідним на День Народження чи до новорічних свят?

Подаруйте знання!

Подарунковий Сертифікат на навчання в Автошколі «Навігатор» – найкращій автошколі Києва!

Подарунковий Сертифікат на навчання в Автошколі Навігатор

Це універсальний подарунок, який підійде як для батьків та дітей, так і для друзів та коханої людини!

Не витрачайте час на пошуки подарунків – порадуйте улюблених вам людей, подаруйте Сертифікат на навчання категорії “В”.
Курси водіння в автошколі – це те, що завжди стане в нагоді та покаже, наскільки ви піклуєтеся і цінуєте близьку вам людину.

Купуйте Подарунковий Сертифікат на водіння в Автошколі Навігатор, заповніть форму

Де купити?

В 6 офісах Києва. Подарунковий Сертифікат на навчання в Автошколі можна придбати, попередньо замовивши по телефону.

Яка вартість?

Ціни від 700 грн. У нашій автошколі передбачено декілька програм навчання. Ви можете купити від пари додаткових уроків водіння до повного курсу: теорія +практика

Подарунковий Сертифікат поширюється на будь-яку послугу або за будь-яку запропоновану ціну, надане Автошколою «Навігатор». Ви можете купити курс з вивчення теорії ПДР онлайн або в класі, придбати 1, 5 та 10 уроків водіння або зробити подарунок у вигляді повного курсу навчання водінню автомобіля з 40 або безлімітною кількістю уроків водінь. Наприклад:

700 грн

Практичний урок
1 година водіння

1 999 грн

Курс теорії ПДР Online
Теорія = 63 години

8 000 грн

Відновлення навичок
10 уроків водіння

27 999 грн

Курс водіння автомобіля
Держ.Стандарт = 40 уроків

Усі варіанти цін та послуг в розділі Ціни.